Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Lennonův seminář se blíží!

Lennonův seminář se blíží!

Jak jsme před nedávnem informovali, ve dnech 3. až 5. prosince se v Uherském Hradišti uskuteční již patnáctý ročník Semináře britského filmu, tentokrát ve znamení Johna Lennona. Jeho osobnost přiblíží retrospektiva Filmový John Lennon, která nabídne hrané i dokumentární filmy, přednášky a besedy. Zajímavé bezesporu bude například scénické čtení Lennonových textů proložené hudebními vstupy, které proběhne po pátečním slavnostním zahájení. Jak ale oznámili pořadatelé festivalu, Bill Harry, Lennonův osobní přítel a hudební publicista, autor několika knih o The Beatles – hlavní host přehlídky, však kvůli závažným rodinným problémům nakonec nepřijede. Program, zaměřený na jednoho z členů legendární kapely, se proto trochu pozměnil. Plánovaný kinolektorát se přirozeně ruší, Harry však přislíbil účast na videokonferenci, která představí dva Lennonovy experimentální snímky.

Kromě ostatních sekcí, o kterých vás na našich webových stránkách informovala předešlá aktualita, se ke Spojenému království váže také doprovodný program a další speciální nabídky; britské ovzduší v Uherském Hradišti zavane i díky upravenému menu v místní čajovně. Jejím dalším lákadlem pak může být vystoupení sitáristy Jiřího Štolfa. Jeho strunný indický nástroj se tam rozezní v průběhu sobotního podvečera.

Pro ty, kteří se následující víkend nemohou dostavit do Hradiště, jsou přichystány ozvěny Semináře britského filmu. Uskuteční se v brněnském kině Art a v kině Panorama v Boskovicích, na datum si ale musíme ještě chvíli počkat.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 79

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
Zpět nahoru