Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » DOKUART: Dokumentární kamera v rukách výtvarných umělců

DOKUART: Dokumentární kamera v rukách výtvarných umělců

DOKUART: Dokumentární kamera v rukách výtvarných umělců
STREAM ZDARMA: DOKUART na DAFilms.cz (18.-24. 11. 2013)

Je tady nový týden a s ním další zajímavá doku událost na DAFilms.cz. Do neděle 24. listopadu sledujte zdarma dokumentární snímky pod autorskou taktovkou předních českých a slovenských umělců.

Umělecké skupiny Rafani a Ztohoven prezentují své první práce ve formátu celovečerního dokumentu [31 konců / 31 začátků,  Občan K.]. Nečekaný vstup do filmového média nabízí cestovatelský deník multimediálního autora Federica Díaze [Květy oplodnění] a krátká rodinná hříčka známé české umělkyně Kateřiny Šedé [Opičení]. Snímky Adély Babanové [Už šedesát let je mi třicet] a Daniela Pitína [Sandstorm] zastupují pól tvorby, kde se tenká hranice mezi videoartem a filmovým projektem hledá jen obtížně. Akcent sociální tematiky pak doplňují mladí zástupci oblasti politicky laděného angažovaného umění Vladimír Turner [White Black Film, FLOW] a Tomáš Rafa [Tha Walls of Sports 2013].

Přímo v tomto článku můžete streamovat jednu ze tří částí pozoruhodného projektu Adély Babanové Už šedesát let je mi třicet, v němž se realita mísí s fikcí a autorka si pohrává s dokumentární formou.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 636

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru