Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Soutěž o vstupenky na film Proti přírodě

Soutěž o vstupenky na film Proti přírodě

Aerofilms v těchto dnech uvádí do distribuce norský snímek Proti přírodě, mimořádně otevřenou a zároveň hořce humornou sondu do hlavy muže v krizi středního věku. Třicátník Martin, mladý otec a manžel (ztělesněný samotným režisérem Ole Giæverem) vyráží sám na víkendový výšlap do hor. Diváci slyší protagonistovy necenzurované myšlenky: nekompromisně upřímné postřehy o spořádaném maloměstském životě, o něm samotném i o lidech v jeho okolí.

Snímek, jenž zachycuje s mimořádnou upřímností lidské obavy a touhy, sahající od prostých dětinskostí až k hlubším životním dilematům, zaujal českého distributora při mezinárodní premiéře na festivalu v Torontu. Ředitel Aerofilms Ivo Andrle na snímku podle vlastních slov oceňuje především přímočarost a vtip:

Na častější výskyt podivných situací a postav jsme si u skandinávských filmů zvykli. Proto nás nepřekvapilo, když jsme na plakátu filmu „Proti přírodě“ uviděli pána od pasu dolů nahého, který kamsi utíká horskou krajinou. Nepřekvapilo nás ani, když jsme pak v kině zjistili, že se jedná o velmi upřímný film, který říká nahlas to, co si většinou říkáme jen sami pro sebe, anebo raději vůbec. A že přitom nešetří suchým humorem. Trošku nás udivilo, že hlavní roli (toho pána z plakátu) hraje samotný režisér, jeho manželku hraje jeho manželka a jeho dítě hraje jeho dítě. 

proti prirode

 S námi můžete aktuálně získat po dvou vstupenkách na projekce v Praze (kino Aero, sobota 21. 2. 20:30) a v Brně (kino Scala, pondělí 23. 2. 18:00). Soutěžní otázka zní: Co má hlavní hrdina každý pátek k jídlu? Odpověď, kterou najdete v traileru níže, posílejte do pátku 20. 2. do 12.00 na e-mail bebarova@25fps.cz. Ve zprávě uveďte i preferenci kina (Praha/Brno).

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 636

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
Zpět nahoru