Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » iShorts: Czech My Shorts

iShorts: Czech My Shorts

iShorts: Czech My Shorts

POZVÁNKA na pásmo studentských filmů Czech My Shorts

Jak to loni vypadalo s krátkými filmy na české scéně? Přijďte omrknout průřez tvorbou studentů z filmových škol v Praze, Zlíně a Písku v lednovém pásmu iShorts, tentokrát nazvaném Czech My Shorts.
To nejlepší z české krátkometrážní tvorby loňského roku měli možnost vidět pražští diváci už 13.1. v Bio Oku, následně bude pásmo uvedeno také v Bratislavě, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Jablonci nad Nisou a v Brně.

iShorts_posterV 97 minutách se představí celkem 9 filmů, a to jak hraných, tak dokumentárních a animovaných. Škála témat sahá od dokumentu, ve kterém se konečně dozvíte, kdo to vlastně jsou ti youtubeři, přes bláznivý animák o jedné několikanásobné nehodě až po příběh Evžena Oněgina, ve kterém pro tentokrát hraje první housle Taťána.

Zástupci FAMU, FAMO a UTB Zlín tak dokazují, že u filmů nejde v první řadě o rozpočet, ale spíš o dobré nápady a osobité vidění světa. Takže pokud vás zajímá, kdo bude už za pár let obstarávat českou celovečerní tvorbou, určitě nevynechejte pásmo Czech My Shorts.

FB události: Czech My Shorts v Olomouci, ve Zlíně, v Brně a v Bratislavě.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 958

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru