Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Short matters! 2016

Short matters! 2016

Short matters! 2016

POZVÁNKA na pásmo krátkých filmů nominovaných na Evropskou filmovou cenu 

Americké Oscary zná každý. Filmoví fanoušci na celém světě celý rok tipují, kdo si zlatou sošku Americké akademie filmového umění a věd vezme domů tentokrát, a kvůli slavnostnímu ceremoniálu jsou ochotní klidně nespat. A Evropané nejsou pozadu. Neméně kvalitní snímky evropské provenience totiž každý rok oceňuje Evropská filmová akademie.

29. slavnostní ceremoniál předávání Evropských filmových cen, který se uskuteční 10. prosince v polské Vratislavi, si diváci můžou užít i v pohodlí domovů přes živé vysílání. V pohodlí svých oblíbených kin si ale mohou vychutnat i vybrané kraťasy, které se letos o sošku Felixe utkají, a to díky exkluzivní spolupráci iShorts a Evropské filmové akademie.

Pásmo filmů nazvané Short matters! budou pražští diváci budou moci zhlédnout už ve středu 7. prosince (tradičně v Bio Oko), tedy ještě před předáváním cen. Ostatní projekce v Bratislavě, Trnavě, Ostravě, Veselí nad Lužnicí, Zlíně, Slavkově u Brna a Jablonci nad Nisou proběhnou od 12. do 14. prosince.

V pásmu trvajícím 116 minut bude promítnuto 6 z 15 nominovaných filmů, které reprezentují průřez současnou filmovou produkcí ze všech koutů Evropy – Norska, Španělska, Německa, Kosova či Velké Británie.

Program pásma je dostupný zde.

Web: www.ishorts.eu
Facebook: facebook.com/ishorts
Twitter: twitter.com/iShorts

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 916

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru