Zde se nacházíte: 25fps » Festivaly a přehlídky » 30. Finále – úterý 25. 4.

30. Finále – úterý 25. 4.

30. Finále – úterý 25. 4.
FOTOREPORT: 30. ročník Finále Plzeň – úterý 25. 4. 2017 – VERONIKA ZÝKOVÁ (text), BARBORA SLEZÁKOVÁ (foto) –

Za účasti producenta Jiřího Konečného (jeho endorfilm snímek koprodukoval) a producentky Kataríny Krnáčové proběhla v úterý na plzeňském Finále projekce filmu Pátá loď režisérky Ivety Grófové. Pro snímek oceněný na Berlinale v sekci Generation Kplus . Publikum využilo možnosti vznášet po projekci dotazy, které se týkaly například závěrečné písně, jíž měl původně nazpívat mužský interpret, ale nakonec populární Katarzia složila a nazpívala song Kde sa slzy berú.

Ukázky ze společné knihy Sedmilhářky četly Berenika Kohoutová a Marika Šoposká. Video si můžete pustit zde:

S velkým předstihem mohli diváci vidět dva díly (první a šestý) z chystaného seriálu ČT Trapný padesátky, v němž účinkuje trio Klára Melíšková (TV „rosnička“), Pavla Tomicová (sochařka, která ale často plní roli instalatéra) a Alena Mihulová (obětavá manželka). Seriál podle scénáře Ireny Obermannové, která jej na Finále uvedla, zatím nemá stanovenou televizní premiéru.

Pět dílů Pěstírny plus ten nultý přijela představit do Plzně početná delegace v čele s režisérem Andym Fehu (Nenasytná Tiffany, 2. řada Autobazaru Monte Karlo) a představitelem hlavní role Vojtěchem Johaníkem. Klaustrofobický seriál z produkce Stream.cz, která v současnosti nabízí několik dalších nových titulů jako Fízlárnu a Cuky Luky, je skutečně strhující a skončit u pátého dílu z devíti, zrovna když došlo k zásadní konfrontaci, bylo dost krušné. Tvůrci prozradili, že pěstírnu „vybavili“ technickým konopím a až na jednoho německého turistu, který bydlel v hotelu nad pěstírnou a dychtivě zavolal policii, potíže neměli. Druhá řada seriálu je možná, záleží na sledovanosti.

Foto: Barbora Slezáková

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 279

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
Zpět nahoru