Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Buďte součástí narozeninové oslavy režiséra Tomáše Vorla

Buďte součástí narozeninové oslavy režiséra Tomáše Vorla

Buďte součástí narozeninové oslavy režiséra Tomáše Vorla

Přátele Tomáše Vorla zvou veřejnost na oslavu režisérových narozenin a přichystali retrospektivu všech Vorlových filmů

Režisér Tomáš Vorel oslavil letos šedesáté narozeniny, připravuje nový celovečerní film Cesta domů a na podzim o něm vyjde kniha. Jeho přátelé se proto rozhodli uspořádat retrospektivu filmů Tomáše Vorla a především zorganizovat velkou narozeninovou oslavu v kině Lucerna, které se zúčastní další členové divadla Sklep a na kterou zvou Vorlovi přátelé i veřejnost.

Oslava je v plánu na 3. října, vstupenky je ovšem potřeba si pořídit už nyní a to pomocí služby HitHit. Lístky mají různou cenu. Zájemci mohou prostě přijít, hodovat a slavit. Mohou ale získat i DVD s filmem Tajemství divadla Sklep aneb Manuál na záchranu světa, mohou získat i novou knihu o Tomášovi Vorlovi nebo se mohou zúčastnit natáčení nového filmu Tomáše Vorla.

Možnost koupit si vstupenku a přehled různých bonusů je ZDE: https://www.hithit.com/cs/project/3869/ty-vole-vorel

Kdo přijde, tomu se podepíšu, kamkoliv bude chtít,“ slibuje sám Tomáš Vorel. Na „sklepáckém“ večírku proběhne i slavnostní křest knihy o Tomášovi Vorlovi. Ta vyjde právě na podzim v nakladatelství Pražská scéna a připravuje ji Jan Dvořák.

Oslava je zároveň i prologem k přehlídce filmů Tomáše Vorla. V Lucerně si na plátně promítneme Pražskou pětku,“ prozrazuje jeden z organizátorů Petr Koza. Návazná retrospektiva filmů Tomáše Vorla pak bude probíhat v pražském kině Atlas v rámci festivalu 3KINO a to včetně krátkých filmů natočených v letech 1978 – 1986. „Tomáš se většiny projekcí zúčastní, aby si pak s diváky popovídal,“ upozorňuje dále Koza.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 916

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru