Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Zítra začíná 61. ročník mezinárodního festivalu krátkých filmů BRNO16

Zítra začíná 61. ročník mezinárodního festivalu krátkých filmů BRNO16

Zítra začíná 61. ročník mezinárodního festivalu krátkých filmů BRNO16
61. Mezinárodní festival krátkých filmů BRNO16 se vzhledem k aktuální situaci neuskutečnil v původně plánovaném říjnovém termínu. Organizátoři tak zvolili termín náhradní, a to 2. — 6. prosince, kdy festival proběhne v online podobě na platformě Aerovod. Zakoupené akreditace zůstávají v platnosti, další akreditace jsou v prodeji společně s festivalovým merchandise.

61. ročník, který nese podtitul Uprostřed ničeho, se měl původně uskutečnit 14. — 17. října v Kině Art, No Artu a Alliance Francaise. Vzhledem k současnému pandemickému stavu byl přesunut, a to na začátek prosince. Jako datum konání byl vybrán první prosincový týden, konkrétně 2. — 6. prosince. Diváci se mohou těšit na tradiční mezinárodní soutěž i soutěž pro autory z České a Slovenské republiky, Československou 16.

Snažíme se hlavně o to, aby diváci mohli vidět obě soutěže v co největším rozsahu, protože ty jsou na festivalu určitě to nejzajímavější. Soutěže budou diváci moci sledovat na platformě VOD, takže kdykoliv se jim to bude během trvání festivalu hodit. Určitě zachováme i část doprovodného programu a také připravíme něco nového. Filmy budou moci diváci sledovat na zpoplatněném VOD, ale nefilmový program, tedy debaty, výstavy či workshop, bude k dispozici zdarma. To se týká samozřejmě i zakončení, které proběhne 4. prosince a kde vyhlásíme vítězné filmy,” nastínil program ředitel festivalu Milan Šimánek.

Zakoupené akreditace zůstávají v platnosti i pro online variantu festivalu, nadále je možný jejich nákup na webové stránce festivalu www.brno16.cz. Festivaloví návštěvníci mají také možnost podpořit BRNO16 zakoupením festivalového merchandise v podobě roušky a ponožek, které najdou na www.darkyzbrna.cz/art/.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 916

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru