Zde se nacházíte: 25fps » Český film » Online diskuze o filmových cenách: Vyhraje ten nejlepší?

Online diskuze o filmových cenách: Vyhraje ten nejlepší?

Online diskuze o filmových cenách: Vyhraje ten nejlepší?

Série IDF Industry Sessions přináší další diskuzi již ve středu 27. 1. od 18:00, tentokrát v češtině o nominacích dokumentárních filmů na Českého lva a Ceny české filmové kritiky s Jindřiškou Bláhovou, Jiřím Konečným a Vojtěchem Ryndou.

Je mezi nominovanými dokumentárními filmy váš favorit? Jaká jsou letos kritéria pro nejlepší dokumenty v obou Cenách a upravila se kritéria s ohledem na probíhající pandemii Covid-19, kdy mnoho filmů nemělo v roce 2020 premiéru v kinech? Souvisí nominace opravdu s kvalitou filmů – vyhraje ten nejlepší? Jak je na tom současná česká filmová kritika, rozumí dokumentárnímu filmu a dokáže ocenit kreativní dokument? Co znamenají ceny pro vítězné filmy, pomůžou jejich tvůrčímu týmu v dalších projektech? Je na čase zavést kvóty, aby do popředí pronikly i dokumenty skvělých filmařek?

Na tyto a mnoho dalších otázek budou odpovídat předsedkyně Sdružení českých filmových kritiků Jindřiška Bláhová a člen prezidia Cen České filmové a televizní akademie Jiří Konečný. Diskuzi moderuje filmový publicista Vojtěch Rynda.

Facebooková událost

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 87

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
Zpět nahoru