Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Tvůrci hitu #martyisdead dokončili jeho volné pokračování  #annaismissing o nástrahách internetu

Tvůrci hitu #martyisdead dokončili jeho volné pokračování  #annaismissing o nástrahách internetu

Tvůrci hitu #martyisdead dokončili jeho volné pokračování  #annaismissing o nástrahách internetu

Právě dokončený thriller #annaismissing je volným filmovým pokračováním úspěšného seriálu #martyisdead ověnčeného International Emmy Award 2020. Anna, influencerka známá svým provokativním obsahem, se na sítích tajemně odmlčí. Když patnáctiletá Nina najde fotku polonahé Anny v mobilu svého táty, rozhodne se ji vypátrat. Nový celovečerní film producentů Vratislava Šlajera, Jakuba Košťála, Milana Kuchynky a režiséra Pavla Soukupa vstoupí do českých kin 10. srpna.

Podobně jako u #martyisdead chtějí tvůrci diváky bavit, vyprávět napínavý příběh s překvapivým odhalením, ale současně otevírají důležitá témata jako je bezpečnost na internetu, digitální stopa či tzv. cancel culture, v doslovném překladu „kultura rušení“. Při té dochází k vytlačení jedince ze sociálních kruhů – na sociálních sítích, v reálném prostředí či obojím. „Thriller #annaismissing volně navazuje na seriál #martyisdead, ale vypráví nový příběh a věnuje se novému případu. Opět jde o příběh inspirovaný realitou, velmi aktuální a současný. Film cílí na mladé diváky, ale stejně jako předchozí #martyisdead bude bavit i jejich rodiče,“ shodují se producenti Vratislav Šlajer a Jakub Košťál. A producent Milan Kuchynka dodává: „Mám radost, že můžeme divákům představit atraktivní napínavý film, který v sobě zároveň nese i vhled do online reality, což je pro mě, jakožto otce tří dcer, naprosto zásadní.“

Tvůrci #annaismissing mají na kontě díky úspěchu seriálu #martyisdead oceněného tzv. televizním Oscarem, mezinárodní cenou Emmy, historický úspěch pro Českou republiku, kterého zatím nikdo jiný nedosáhl. Odvrácenou stránku internetu ukázali poprvé právě v případě hlavního hrdiny Martyho, jehož sítě dohnaly nejen k slzám. Osmidílný seriál #martyisdead, složený z kratších epizod a inspirovaný reálným případem kyberšikany, je nyní exkluzivně ke zhlédnutí na Voyo jako předzvěst volného pokračovaní #annaismissing.

„Ústředním motivem seriálu #martyisdead byl rozklad rodiny vlivem sociálních sítí. Otec se snažil očistit jméno svého syna a zároveň zjistit, kdo stál za jeho vydíráním a následnou smrtí. V #annaismissing postupuje děj naopak, z rodinné idylky se stává emocionální horor. Hlavním sdělením spletitého příběhu není ani tak nalezení Anny a příčiny jejího zmizení, ale snaha komunikovat a naslouchat, a to především těm, které milujete,“ říká režisér #annaismissing a #martyisdead Pavel Soukup. Ve filmu #annaismissing hrají Alexandra Vostrejžová, Viktorie Vítová, Marek Němec, Barbora Bočková, Magdalena Čečo, Petra Bučková, Vlastina Svátková a Tereza Holá.

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 889

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
Zpět nahoru