Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » Na nádvoří Clam-Gallasova paláce je nová letní open-air scéna

Na nádvoří Clam-Gallasova paláce je nová letní open-air scéna

Na nádvoří Clam-Gallasova paláce je nová letní open-air scéna
Muzejní noc v Clam-Gallasově paláci s filmem o posledním z impresionistů, houslovým recitálem a sklenkou dobrého vína. 3Kino Letní scéna začíná 15. června.

Novinka v pražské prázdninové kulturní nabídce je 3KINO LETNÍ SCÉNA v samém srdci Prahy. Na nádvoří Clam-Gallasova paláce na diváky čekají nezapomenutelné večery. Lákadlem jsou zejména artové filmy, které obvykle nejsou součástí programové letní nabídky. Pořadatelé slibují příjemnou atmosféru, občerstvení přímo na nádvoří, řešení v případě nepřízně počasí a zejména promyšlenou dramaturgii. Kvalitní filmy totiž doplní kulturní program “Čekání na tmu” v podobě živé hudební klasiky i alternativy či autorských čtení renomovaných spisovatelů.

Program 3Kino Letní scény ve spolupráci s Muzeem města Prahy startuje v červnu Muzejní nocí. Bezplatně si tak 15. 6. mohou příchozí prohlédnout nejen interiéry barokního paláce, ale zároveň je pro ně připravena životopisná filmová lahůdka o posledním z impresionistů – Malíř jejího těla. „Clam-Gallasův palác je místem, kde se snoubí umění, kultura a historie. Letní scéna na jeho nádvoří je proto unikátní příležitost zažít letní, takřka festivalovou atmosféru v autentických historických prostorách,“ říká ředitel 3Kino Vavřinec Menšl. Přijďte si v centru Prahy vychutnat sklenku vína a všechny podoby umění.

Kudy na nádvoří Clam-Gallasova paláce: vchod Husova, Mariánské náměstí a Linhartská

Program na červen:
15. 6., 21:30, Malíř jejího těla (Martin Provost, 2023)
22. 6., 21:30, Hmyz (Jan Švankmajer, 2018)
27. 6., 21:30, Malíř jejího těla (Martin Provost, 2023)
29. 6, 21:30, Caravaggiův stín (Michele Placido, 2022)

Více o programu a vstupenky na www.3kino.cz

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 959

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru