Zde se nacházíte: 25fps » Aktuality » IVIO – první on-line kino v ČR

IVIO – první on-line kino v ČR

IVIO – první on-line kino v ČR
TISKOVÁ ZPRÁVA: IVIO – první on-line kino s unikátní filmovou knihovnou zdarma od 13. března v České republice! – 

aktualizace 2. 4.: IVIO nyní nabízí mj. i filmy Pedra Almodóvara – Vše o mé matce, Volver a Rozkoš v oblacích. Pokud máte rádi legální sledování filmů zdarma nebo za drobný poplatek, doporučujeme také portál DAFilms.cz, který nabízí téměř tisícovku českých a zahraničních dokumentů.

Vybrat si ze stovek titulů podle svého vkusu či aktuální nálady ten správný film nebo seriál a sledovat jej kdykoliv na počítači, tabletu či smartphonu, zdarma a bez kolize se zákonem… Splněný sen moderního diváka se jmenuje IVIO! První a jediné online kino v České republice s legálním obsahem dostupným zdarma startuje ve čtvrtek 13. března.

IVIO, internetový projekt společnosti Hollywood Classic Entertainment, jedinečným způsobem spojuje výhody videopůjčovny a kina a zároveň nabízí vítanou alternativu ke stahování „na černo“. Divák má on-line k dispozici knihovnu mimořádného rozsahu a obsahu – na tisíce hodin filmů a seriálů různých žánrů, z různých zemí, z nichž mnohé nikdy nevyšly na DVD. IVIO je rychlé, uživatelsky velmi jednoduché. Zahraniční filmy jsou dabovány do češtiny, ovšem možné je i jejich přehrání v původním znění. IVIO zkrátka otevírá svět filmu všem zájemcům!

ivioUživatelům osobních počítačů (stolních, notebooků, PC i Apple) je IVIO přístupné přes webový portál ivio.cz. Pro uživatele mobilních zařízení jsou určeny speciální aplikace. Stačí pár kliknutí a divák se ocitne v přehledně uspořádané databázi filmů a seriálů. Krimi, rodinné, pro děti, dobrodružné, komedie… Knihovna se bude postupně rozšiřovat, v první fázi o filmy a seriály světoznámého studia Walt Disney / ABC Universal a dále pak studia FOX, BBC. Počítá se i se speciálním projektem Hot from the US, který by přinesl současné americké seriály, mající četné příznivce i u nás, už 24 hodin po premiéře v USA.

Nabízený obsah je z důvodu licencování rozdělen do tří skupin. Filmy a seriály v nejobsáhlejší skupině (nyní přibližně 700 titulů) jsou přístupné zdarma, v SD kvalitě a prokládané reklamami (za poplatek 29 Kč/měsíc bez reklam). Další možností je pořídit si určitou formu předplatného s řadou benefitů, jako je například možnost přehrávání filmů bez reklam a v HD kvalitě. Tento prémiový účet je dostupný za 39 Kč/den, 99 Kč/týden, 189 Kč/měsíc, 499 Kč/3měsíce a 1999 Kč/rok. Ve třetí skupině jsou především žhavé novinky, které je možné zhlédnout za jednorázovou platbu 49 Kč/v nižší kvalitě a 69 Kč/v kvalitě vyšší.

IVIO printscreen 3

Celý systém plateb a komunikace klienta s platformami probíhá bez registrace, jednoznačnou prioritou je maximální komfort klienta. Platby odcházejí prostřednictvím SMS zprávy nebo platebními kartami (poskytovatel GO PAY) a u mobilních aplikací pomocí tzv. Inn App Purchase. Velkou výhodou je, že IVIO umožňuje spojit do skupiny až 4 různá zařízení (ať už jde o mobilní telefon, tablet či počítač). Celá rodina se tak stane jedním zákazníkem, sdílejícím veškeré platby a nákupy, a rodiče navíc získají přehled o tom, co sledují jejich děti.

IVIO nabízí skutečně komplexní zážitek ze setkání s domácí i světovou kinematografií. Díky spolupráci s Česko-Slovenskou filmovou databází (ČSFD) jednotlivé filmy či seriály v knihovně provází i doplňující informace o tvůrcích, hereckém obsazení, synopse a další zajímavosti.

www.ivio.cz

Print Friendly, PDF & Email

Autor

Počet článků : 636

Komentáře (4)

 • Susi

  Dobry den mam zajem o ivio,bude dat titulky z duvodu jsem Neslysici.dekuji vam s pozdravem zuzana cechovska

 • Ferry X

  Po 10 minutách přehrávání filmů naskočí hláška:“ Video nejde přehrát“.Po opětovném spuštění,si přetrpím třikrát reklamy a spustí se film.A zase chybová hláška.A opět dokola.Nebylo by lepší napsat,že jde o reklamní web proložený občas filmem.Děkuji.

 • Veronika Zýková

  Dobrý den,
  všechny podstatné informace ohledně přehrávání videa, registrace apod. byste měl najít na stránce http://ivio.tv/faq.
  Držím Vám pěsti a zdravím.
  VZ

 • rudolf cech

  jsem prekvapen poustet si filmy zdarma.neznam ale postup abych si mohl fim pustit.mam 70let a nejsem tak znaly.prosim o radu. rudolf cech

Zanechte komentář

© 2011 Powered By Wordpress, Goodnews Theme By Momizat Team

http://25fps.cz/2020/corded-handheld-vacuum-cleaner-eraclean-stick-handheld-vacuum/
/25fps.cz
Zpět nahoru